Wellness pobyty Zlín

Havajská masáž uvolní celé tělo

Ze samotného názvu plyne, že havajská masáž má své kořeny na Havajských ostrovech. Zde se v minulosti masáže prováděly v mnoha chrámech, protože sloužila k očištění těch, kteří přišli do chrámu. V současné době se tato masáž rozšířila i do Evropy a Česká republika není výjimkou. Pokud si objednáte wellness pobyty Zlín, můžete si dopřát také tuto ojedinělou masáž. Pojďme se podívat na havajskou masáž podrobněji. 

V minulosti si havajskou masáž užívali pouze vrchnosti a jednalo se o čtyřdenní očisťovací rituál, který měl harmonizovat tělo a mysl. A na tento cíl je kladen důraz dodnes. 

 

Masáž vás uvolní

Wellness pobyty Zlín nabízí také tuto masáž, díky níž si odpočinete a budete relaxovat. Uvolní se svalové napětí, zbavíte se psychických blokád a celé tělo si odpočine. Navodí vnitřní harmonii. 

Masáž trvá asi 1,5 až 2 hodiny. Aplikuje se na záda, šíje, nohy a ruce. Masíruje se celé tělo, nikoliv pouze jeho části. Pokud však máte křečové žíly, potom se vynechává masáž nohou. Masáž se provádí lokty, předloktím a dlaněmi. Střídají se intenzivní doteky s jemnými doteky. 

Kdy byste si měli na masáž zajít?

Kromě výše zmíněných pozitivních účinků má havajská masáž LOMI LOMI pozitivní vliv na psychiku a uvolnění svalového napětí. Dále slouží pro celkovou detoxikaci organismu, přičemž se z těla odplaví škodlivé látky. Také dojde k rozproudění vnitřní energie, zlepší se vám krevní oběh a hlavně budete relaxovat. Ne nadarmo se havajská masáž nazývá také jako královská masáž.

I wellness pobyty Zlín vám nabízí možnost vyzkoušet si havajskou masáž, kterou si zamilujete. Z pobytu přijedete jako nový člověk, vnitřně vyrovnaný. 

Web o cestování, městech, zážitcích, divočině, kultuře,...

  • města
    zažít města ...
  • web pr ocestovatele
    užít túry
  • web o cestování
    vidět nevídané