Příběhy lidí, kteří cestováním žijí. 
 
Ten typ inspirace, kterou potřebujete, pokud se chystáte vyrazit na cesty.
web o cestování

Nejlepší sekční garážová vrata? Dál už nehledejte!

Sekční vrata má každý majitel auťáků a pořádného domu. Jsou ale specifičtí uživatelé sekčních vrat na které se zaměřuje společnost Spedos, ale které všichni dobře znáte. Troufáte si hádát, o kterou skupinu jde?
 
průmyslová sekční vrata s prosklením
 
 

Sekční vrata pro B2B

Přesně tak. B2B sektor má sekční vrata také rád, ať už je to kvůli jejich odolnosti proti přírodním vlivům, jednoduchosti manipulace nebo kvůli tomu, že nezabírají příliš mnoho prostoru. Společnost Spedos má mimo jiné také vůbec největší servisní síť v ČR, takže není divu, že mezi její dlouholeté klienty patří například Plzeňský Prazdroj, Škoda AUTO, Radegast, Hyundai dokonce i řada nemocnic. S každou další úspěšnou realizací se potvrzuje, že Spedos je perfektní volbou pro všechny společnosti, které chtějí mít spolehlivý a kvalitní vartový systém.
 

Co vše Spedos nabízí?

Mimo sekční vrata ale Spedos nabízí také protipožární dveře, personální vstupy v podobě automatických dveří či turniketů a mnoho dalšího. Projektanty a architekty k této společnosti zase přitahují vyhotovené BIM objekty a kompletní dokumentace všech prvků dveří a vrat.
 

Kde si to teda můžu koupit?

Pokud si ovšem chcete zakoupit sekční garážová vrata pro svou garáž, musím vás zklamat, ale Spedos v současnosti neposkytuje své služby B2C sektoru, aby se mohl soustředit více na kvalitu, než na kvantitu. Avšak nic není nemožné a můžete zkusit odeslat nezávaznou poptávku.

Web o cestování, městech, zážitcích, divočině, kultuře,...

  • města
    zažít města ...
  • web pr ocestovatele
    užít túry
  • web o cestování
    vidět nevídané