Příběhy lidí, kteří cestováním žijí. 
 
Ten typ inspirace, kterou potřebujete, pokud se chystáte vyrazit na cesty.
web o cestování

I zánovní telefony vám prokážou dobrou službu

Pořídit si mobilní telefon potřebuje čas od času každý. Co ale takhle vyzkoušet zánovní telefony? V článku vám představíme jaký je rozdíl mezi zánovním a použitým mobilem.

black-iphone-7-on-brown-table-699122 1

 

 

 

 

Zánovní telefony

 

Zánovní telefony jsou nové a nijak nepoužívané telefony a hlavně neaktivované. Jejich velkou výhodou je především velmi atraktivní pořizovací cena. Tyto telefony nepochází od distributorů, ale zpravidla byly vykoupeny od fyzických osob. Jedná se o telefony, které byly jako dárek od blízkých či bonus od operátora a nikdo je nikdy nepoužil. Mají neporušený obal s veškerými pečetěmi a náležitostmi.


Na zánovní telefony se vztahuje stejná dvouletá záruka jako na zcela nové mobilní telefony. Záruka je doložena záručním listem, na kterém je vyznačeno čerstvé datum. Pokud není záruční list součástí balení, prodejce vám vystaví zcela nový. Zánovní telefony jsou vhodné řešení pro fyzické osoby, které chtějí při nákupu nového telefonu ušetřit.

Co jsou použité telefony


Použité telefony jsou modely, které již byly rozbaleny, aktivovány a používány. Mobily nesou známky užívání a nezřídka kdy jsou na nich kosmetické vady jako různé odřeniny. Přesto lze zakoupit i použité modely, které lze téměř označit jako zánovní telefony, jsou totiž v naprosto špičkovém stavu.


Chcete-li si pořídit použitý telefon, je lepší se obrátit na odborníky. Ti telefony prověří, testují diagnostikou a často nabízí záruku na skryté vady po dobu 6- měsíců. Nákup použitého telefonu však má skrytá úskalí, proto jsou lepší volbou zánovní telefony. Zde se například velmi těžko ověřuje stav baterie, ale velkou výhodou je pořizovací cena, kdy použitý telefon můžete pořídit za zlomek nákupní ceny. Těšit vás může pocit, že nákupem použitého telefonu nezatěžujete životní prostředí.

Web o cestování, městech, zážitcích, divočině, kultuře,...

  • města
    zažít města ...
  • web pr ocestovatele
    užít túry
  • web o cestování
    vidět nevídané