Vítejte na webu pro cestovtele!

Pokud jste zabloudili na naši webovou stránku omylem, neodcházejte. Cestování se vám vryje pod kůži, stačí si o něm něco přečíst. Připravujeme pravidelně články pro zběhlé cestovatele i začátečníky, kteří teprve uvažují nad dobrodružstvím v zahraničí. Cestování na vlastní pěst je mnohem lepší než vyrazit k moři s cestovní kanceláří. Naučte se tedy vybírat správnou destinaci, dopravu i ubytování. Udělejte si výlet za hranice tak, jak opravdu sami chcete.

Web o cestování

 

Magazín nejen pro zběhlé cestovatele

Fakta v přepravě

V České republice najdete asi 55 tisíc kilometrů silnic a dálnic, rychlostí komunikace tvoří další 770 tisíc kilometrů. V roce 2013 bylo zaregistrováno přes 7.622.000 ks aut, z toho 4.755.000 ks osobních automobilů. Průměrný věk automobilů převyšuje 17 let.
Pokud si chcete pořídit nový automobil, můžete si vybrat z několika možností. Buď můžete navštívit autorizovaný autosalon vámi vybrané značky, další možností je autobazar a poslední je zakoupit vůz v zahraničí, kde se prodávají ojeté vozy mnohem levněji.
Zajímavost tvoří reklamní vozy a vozy určené pro chladírenské přepravy. Tyto automobily jsou speciálně upravené za nějakým účelem – ať už reklamním nebo praktickým.

Web o cestování, městech, zážitcích, divočině, kultuře,...

  • města
    zažít města ...
  • web pr ocestovatele
    užít túry
  • web o cestování
    vidět nevídané